Menu
EUR

Ox Tools

60 Producten
Toon:
Voegbox Ox Tools  24 Liter
-14%
Voegbox Ox Tools 24 Liter
Sponsbak Ox Tools 24 liter compleet met rek, rollers en wielen.
€75,63 €62,50 €65,34 €54,00
 
Ox Tools Pro Vloerspaan soft grip RVS met punt 40,5 cm.
Ox Tools
Pro Vloerspaan soft grip RVS met punt 40,5 cm.
Ox Tools vloerspaan met punt. Uitgevoerd in stevig rvs en aluminium met Soft gri...
€46,14 €38,13
 
Ox Tools Voegenkrabber
Ox Tools
Voegenkrabber
OX Pro Voegenkrabber met hardmetalen snijblad en diamant blad met een ergonomis...
€4,54 €3,75
 
Diamant Zaagblad 125 Ox Tools Comet
-25%
Diamant Zaagblad 125 Ox Tools Comet
Ox Diamant Zaagblad 125 mm. Turbo van Ox Tools. Dit zaagblad voor keramische teg...
€68,97 €57,00 €52,01 €42,98
 
Ox Tools Ox Hand Pad Diamant korrel 60
Ox Tools
Ox Hand Pad Diamant korrel 60
Handige schuur en polijst pad van Ox tools. Deze hoogwaardige schuurpad is zowe...
€19,95 €16,49
 
Ox Tools Vloerspaan met punt 45 cm rvs.
Ox Tools
Vloerspaan met punt 45 cm rvs.
Ox Tools Vloerspaan met punt. Uitgevoerd in rvs
Afmeting 115 x 450 mm.
€54,43 €44,98
 
Ox Tools Lijmkam 15 mm.  Ox  RVS Dura Grip
-15%
Ox Tools
Lijmkam 15 mm. Ox RVS Dura Grip
OX Tools lijmkam 15 mm. Professionele lijmkam met Dura Grip handgreep. Extra d...
€25,72 €21,26 €21,76 €17,98
 
Ox Tools Ox Hand Pad Diamant korrel 200
Ox Tools
Ox Hand Pad Diamant korrel 200
Handige schuur en polijst pad van Ox tools. Deze hoogwaardige schuurpad is zowe...
€19,95 €16,49
 
Ox Tools Handschoenen XL (10) rubber grip waterdicht
Ox Tools
Handschoenen XL (10) rubber grip waterdicht
Latex handschoenen met rubber grip. Deze stevige handschoenen zijn waterdicht. S...
€5,99 €4,95
 
Ox Tools OX Pro Tegeltang Sterke breek kracht 20 mm.
Ox Tools
OX Pro Tegeltang Sterke breek kracht 20 mm.
OX Pro Tegeltang Sterke breek kracht 20 mm
€21,18 €17,50
 
Ox Tools Markeerpotlood Grafiet
Ox Tools
Markeerpotlood Grafiet
Markeerpotlood in een stevige behuizing met automatische levensspan. Voorzien v...
€15,49 €12,80
Stukprijs: €12,80 / Stuk
 
Ox Tools Ox Hand blok spons
Ox Tools
Ox Hand blok spons
Met de OX Handspons gaat het schoonmaken veel sneller. Door de dikte van de spon...
€6,27 €5,18
 
Ox Tools Lijmkam 12 mm. RVS  OX Dura Grip
-15%
Ox Tools
Lijmkam 12 mm. RVS OX Dura Grip
OX Tools lijmkam 12 mm. Professionele lijmkam met Dura Grip handgreep. Extra d...
€25,72 €21,26 €21,76 €17,98
 
Ox Tools Ox Hand Pad Diamant korrel 600
Ox Tools
Ox Hand Pad Diamant korrel 600
Handige schuur en polijst pad van Ox tools. Deze hoogwaardige schuurpad is zowe...
€19,95 €16,49
 
Ox Tools Tegelprofiel  Alu Recht Matzilver 12.5 x 2500 mm
Ox Tools
Tegelprofiel Alu Recht Matzilver 12.5 x 2500 mm
Tegelprofiel Alu Recht Matzilver 12.5 x 2500 mm
€21,48 €17,75
 
Ox Tools Ox Kitpistool stangloos Pro
Ox Tools
Ox Kitpistool stangloos Pro
Stangloze kitspuit van Ox voor veelvuldig en professioneel gebruik. Doordat het ...
€61,71 €51,00
 
Ox Tools Kitpistool met dubbele stuwkracht
Ox Tools
Kitpistool met dubbele stuwkracht
Ox Kitpistool met dubbele stuwkracht. Speciaal voor de zwaardere kitten en lijmk...
€54,99 €45,45
 
OX Tools Pro Metaalzaagblad 300mm (32 tpi)
OX Tools Pro Metaalzaagblad 300mm (32 tpi)
OX Pro Metaalzaagblad 300 mm. 4 stuks in navulverpakking. Uiterst sterk. Zaagt ...
€9,50 €7,85
 
Ox Tools Slaglijn poeder Rood
Ox Tools
Slaglijn poeder Rood
Kalkpoeder
Kleur Rood
Geformuleerd voor een goede hechting en een hoge zichtba...
€4,71 €3,89
 
Ox Tools Combi pak Navulling Wax / Grafiet
Ox Tools
Combi pak Navulling Wax / Grafiet
Comi pak navulling grafiet en wax.
10 Potloodjes totaal
Geel - Rood - Grafiet
€9,92 €8,20
 
Ox Tools Ox Tegel zuignap klein P170403
Ox Tools
Ox Tegel zuignap klein P170403
Ox Tegel zuignap klein.
Draagkracht 20 kg.
Handig, ook voor lastige plekjes.
€10,87 €8,98
 
Ox Tools Ox Voegbord inwas spaan
Ox Tools
Ox Voegbord inwas spaan
Ox voegbord inwas spaan soft grip zwart rubber. Professionele voegbord voor tege...
€8,35 €6,90
 
Ox Tools Steenbeitel Set 57, 76 en 102 mm. met handbescherming
Ox Tools
Steenbeitel Set 57, 76 en 102 mm. met handbescherming
Steenbeitel set met handbescherming 57, 76 en 102 mm. uit de Trade Serie van Ox...
€38,70 €31,98
 
OX Tools Pro Diamantboor (droog) M14 55mm
-23%
OX Tools Pro Diamantboor (droog) M14 55mm
Met de OX Tools Pro Diamantboor M14 55mm boor je droog superstrakke gaten in teg...
€90,69 €74,95 €70,12 €57,95
 
Toon 1 - 24 van 60
Merken
Vertanding lijmspaan
Diameter Boorgat
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal excl. btw
€0,00
Bestel nog voor €50,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies. Manage cookies